telefon+48 46 857 49 01

 mialTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wszystkie nasze produkty posiadają 
    czwarty certyfikat na znak bezpieczeństwa B

     
    slide 1 podstrona

Oferta kratownic stalowych i kratownic do nadproży

Propozycja handlowa

Do współpracy z uznaną na rynku firmą, która zajmuje się produkcją kratownic stalowych, zachęcamy głównie kontrahentów z branży budowniczej. Korzystanie z wytworzonych przez nas kratownic stropowych czy na przykład efektów produkcji zbrojeń do nadproży to gwarancja solidnie postawionego stropu gęstożebrowego. Nasza szczegółowa propozycja obejmuje trzy produkty, z których, mamy nadzieję, co najmniej jeden przypadnie Państwu do gustu.

Bez względu na to, czy skorzystacie Państwo z naszego zbrojenia przypodporowego czy też innego rodzaju zbrojenia budowlanego, traficie na solidnie przygotowany produkt, który będzie Wam służyć wiele długich lat. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas kratownicami stalowymi i innymi materiałami, bez których trudno wyobrazić sobie wiele budów. Co ważne – zapewniamy dostarczenie materiału do domu klienta.

kratownica3

3,75 zł mb

przelew

3,35 zł mb

gotówka lub przedpłata

+22% VAT

kratownica2

3,90 zł mb

PAS DOLNY f8

4,70 zł mb

PAS DOLNY f10

6,00 zł mb

PAS DOLNY f12

Oferujemy dodatkowe dozbrojenie:

f8,f10,f16 cena 1,80 zł KG
f6,f12 cena 1,80 zł KG

kratownica1

4,50 zł mb

przelew

4,00 zł mb

gotówka lub przedpłata

+22% VAT

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.