telefon+48 46 857 49 01

 mialTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wszystkie nasze produkty posiadają 
    czwarty certyfikat na znak bezpieczeństwa B

     
    slide 1 podstrona

Prostowanie druta to nie koniec naszej propozycji

Nasze zaplecze

Bez względu na to, czy podejmujemy się produkcji kratownic stropowych czy produkcji zbrojeń do nadproży, staramy się, aby wykonywać te zadania z użyciem maszyn najwyższej jakości. Prostowanie stali lub prostowanie drutów z innego metalu to zadanie, które wymaga od osób wykonujących dużej precyzji. Pracownicy firmy Artbet tymi i podobnymi zadaniami trudnią się już od wielu lat. Bez niektórych naszych produktów, takich jak kratownice stropowe, trudno wyobrazić sobie odpowiednie zrobione stropy gęstożebrowe.

Odpowiednie przygotowanie techniczne

Firma Artbet posiada bogaty park maszynowy pozwalający precyzyjnie wykonać każdy niezbędny detal do produkowanych maszyn i automatów produkcyjnych. Dzięki dopasowanym do charakteru naszej pracy maszynom, możemy efektywnie wytwarzać kolejne zbrojenia budowlane dla klientów. O tym, jak ważne są na przykład kratownice stalowych przy tworzeniu stropów gęstożebrowych wiedzą doskonale wszyscy Ci, którzy mają za sobą stawianie obiektu budowlanego. My sami jesteśmy przygotowani nie tylko do produkcji kratownicy stropowych czy produkcji zbrojeń do nadproży, ale także do dostarczenia ich klientom. Posiadamy niezbędne zaplecze w postaci pojazdów, które są przystosowane do wykonywania tego typu transportu.

Zapewniamy transport gotowych kratownic do belek stropów gęstożebrowych i nadproży L19 oraz dozbrojenia.

Zapewniamy transport gotowych kratownic do belek stropów gęstożebrowych i nadproży L19 oraz dozbrojenia.

 

Dużym atutem naszej firmy jest dobrze wyposażony warsztat. Dzięki posiadanym maszynom jesteśmy w stanie wyprodukować wszystkie niezbędne części do wytwarzanych przez nas maszyn.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.