telefon+48 46 857 49 01

 mialTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wszystkie nasze produkty posiadają 
    czwarty certyfikat na znak bezpieczeństwa B

     
    slide 1 podstrona

Kratownice stalowe – nasze produkty

Sprawdź, co wytwarzamy

Budowa domów czy jakichkolwiek innych obiektów budowlanych bez odpowiednio przygotowanego stropu gęstożebrowego jest bardzo trudna do wyobrażenia. Warto zastanowić się, jaka firma może zagwarantować odpowiedniej jakości kratownice stalowe, które są podstawą stropów gęstożebrowego. Z pomocą przyjść na przykład pracownicy Artbet, którzy mają za sobą wykonanie niejednego trudnego zlecenia. Na rynku jesteśmy znani przede wszystkim jako sprawdzony producent zbrojeń do nadproży, a także producent kratownic stropowych.

Procentujące doświadczenie

Posiadając pod 25-letnie doświadczenie i dużą wiedzę specjalistyczną, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czym powinny się charakteryzować odpowiedniej jakości materiały. Wszystkie oferowane przez nas kratownice stalowe posiadają certyfikat zgodności ITB-2167/W, który uzyskały od Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie z racji aprobaty technicznej Artbet nr.AT-15-8950/2012.

Oferta maszynowa

Produkujemy najwyższej klasy zrywarki do stali z legalizacją Okręgowego Urzędu Miar. Wytwarzamy również maszyny do walcowania drutu o średnicy od f6 do f12. Konstrukcja naszych maszyn jest wynikiem wieloletniego doświadczenia produkcyjnego. Przez wielokrotnie prostowanie stali czy prostowanie drutu z innego tworzywa stopniowo pogłębialiśmy naszą wiedzę nie tylko na temat produkcji kratownic stropowych, ale także samych maszyn służących do tego celu. Sprawdź naszą szczegółową ofertę, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Wszystkie nasze produkty posiadają czwarty certyfikat na znak bezpieczeństwa B

Kratownice do belek nadprożowych L19

Produkujemy zrywarki do stali z legalizację Okręgowego Urzędu Miar w Warszawie

Produkujemy walcarki do drutu średnicy od f6 do f12

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.