telefon+48 46 857 49 01

 mialTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Wszystkie nasze produkty posiadają 
    czwarty certyfikat na znak bezpieczeństwa B

     
    slide 1 podstrona

Maszyny do produkcji zbrojeń do nadproży

Maszyny własnej konstrukcji

Pracując czy to w czasie produkcji kratownic stropowych czy na przykład produkcji zbrojeń do nadproży, staraliśmy się nie tylko zbierać doświadczenie, ale także pogłębiać swoja wiedzę w taki sposób, aby pomagała nam nie tylko przy zwykłym procesie prostowania stali. Zależało nam na tym, aby poznać działanie urządzeń, na których wykonujemy swoje materiały, a następnie spróbowaliśmy sami wytworzyć maszyny, spełniające zdecydowanie wyższe wymagania. 

Urządzenia pierwszej klasy

Obecnie cała produkcja kratownic Artbet odbywa się na maszynach własnej konstrukcji. Zebrane doświadczenia i bogaty warsztat umożliwiły nam produkcję walcarek i zrywarek do stali na indywidualne zamówienia. Posiadamy między innymi prościarkę do prostowania drutu i walcarkę do drutów, których średnice wynoszą od F6 do F12. Dysponujemy również wysokowydajnymi automatami do produkcji kratownic stalowych i automatem do belek nadprożowych. Co ciekawe, produkujemy walcarki i zrywarki na indywidualne zamówienia, a każda partia dostarczanej przez nas stali przed dystrybucją ma sprawdzany parametry wytrzymałościowe na zrywarce klasy I.

PROŚCIARKA DO DRUTÓW O ŚREDNICY OD F6 DO F12.

WALCARKA DO DRUTU
ŚREDNICY OD F6 DO F12.

FIRMA ARTBET POSIADA
WYSOKOWYDAJNE
AUTOMATY DO
PRODUKCJI KRATOWNIC
POZWALAJĄCE NA
REALIZACJE KAŻDEGO
ZAMÓWIENIA.

AUTOMAT DO BELAK
NADPROŻOWYCH L19.

PRODUKUJEMY WALCARKI
DO DRUTU ORAZ CZĘŚCI
ZAMIENNE.

KAŻDA PARTIA DOSTARCZANEJ STALI MA SPRAWDZANE PARAMETRY WYTRZYMAŁOŚCIOWE NA ZRYWARCE KLASY I - WŁASNEJ PRODUKCJI. ZRYWARKA POSIADA LEGALIZACJĘ OKRĘGOWEGO URZĘDU MIAR W WARSZAWIE.

 

Produkujemy takie walcarki i zrywarki na indywidualne zamówienia.

 

 

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.